Шкільні акції та проекти


Загальношкільна акція по збору відпрацьованих елементів живлення

батарейки 2 новый размер  

батарейки 11 новый размер

 У нашій школі розпочалася безстрокова екологічна   акція зі збору відпрацьованих елементів живлення "Давайте робити світ чистішим разом". Ініціатором акції виступив директор школи Кондусь Володимир Іванович, який познайомив учнів   з особливостями її проведення, причинами та наслідками такої важливої справи. Володимир Іванович зазначив, що звичайна пальчикова батарейка, викинута на смітник, забруднює важкими металами 400 літрів води та 20 кубічних метрів ґрунту.

         Ємкість для збирання використаних батарейок розміщена в спеціально відведеному місці у шкільному коридорі, поруч розміщена інформація про важливість даної акції. Учні та вчителі активно відгукнулись і підтримали такі корисні починання в нашій школі. З кожним днем використаних елементів живлення стає все більше і більше.

 

Наші батарейки – вже на заводі "Аргентум"

відправка 3

 20 листопада школярі на чолі з Президентом школи Доброгорською Вікторією разом з вчителями Дяченко Л.П. та Бражником В.О. відправили "Новою поштою" на львівський завод “Аргентум”, який спеціалізується з переробки та утилізації відпрацьованих батарейок, 7 кілограмів елементів живлення. ДП «Аргентум» володіє відпрацьованими технологіями переробки основних груп батарейок при ритмічних поставках, здатні переробляти близько 1 тонни на день. На жаль, дуже часто завод простоює із-за відсутності сировини для виходу на робочі об'єми. Після переробки з компонентів батарейки отримують сухі розподілені хімічні елементи та   сортовані відходи з упаковки: картон і пластик.

         Загальношкільна акція по збору відпрацьованих елементів живлення триває!